حمل و نقل کالاهای خطرناک

عنوان

حمل و نقل کالاهای خطرناک

سالانه حمل و نقل کالاهای خطر ناک از طریق جاده، ریل، دریا و هوایی بیشتر و بیشتر می شود. حمل و نقل این کالاها به سبب نقش حیاتی شان در تامین مواد اولیه مورد نیاز انواع مواد مصرفی وصنایع شیمیایی از اهمیت بسزایی برخوردار است و این ویژگی برحمل این کالا ها بصورت امن تاکید دارد.

شرکت ارابه این نوید را به شما میدهد که حمل این دسته از کالاهای شما را بدون خطر در دست گیرد و آرامش خیال را برای شما فراهم آورد. امروزه دولتها برای حمل کالاهای خطرناک از طریق هوایی، دریایی و یا زمینی قوانین خاصی را تدوین کرده اند. بنابراین ما کالاهای خطرناک به بهترین شیوه ، از قبیل رزرو سریعترین پرواز مستقیم، هماهنگ کردن حمل زمینی، بارچینی و بسته بندی مناسب، و همچنین با عکس العمل به موقع با اطلاع از قوانین داخلی و بین المللی در موارد خطر برای شما حمل می کنیم.

تدبیر ما جهت حمل کالاهای خطرناک نسبت به دیگر شرکتها با استفاده از بهترین شیوه و با اطلاع از قوانین داخلی و بین المللی از قبیل ” رزرو سریعترین پرواز مستقیم، هماهنگ کردن حمل زمینی، بارچینی، بسته بندی مناسب و همچنین عکس العمل به موقع ” در زمان نیاز است.حمل و نقل کالاهای خطرناک
این مطلب چقدر بهتون کمک کرده؟

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه ای ناپیوسته از دانشگاه کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتونیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *