نگرش به ارگونومی از دریچه بهره وری

نگرش به ارگونومی از دریچه بهره وری

نگرش به ارگونومی از دريچه بهره وري مي تواند اهميت اين موضوع را براي همه به ويژه مديران شركتها مشخص كند.
بايد دانست كه كاركنان به چه آموزشي متناسب با كار يا در جهت انجام كار نياز دارند. در اين مورد سرپرست ها مستقيم و حتي خود افراد مي توانند ثمر بخش باشند. چون آنها مي دانند كه چه كاري را انجام مي دهند و كدام يك از همكاران شان بيشتر قابليت درك وآگاهي را دارد.
با خطرات احتمالي پيش رو نيز بيشتر آشنايي دارند. وارد كردن افراد به كار و شركت كارگران جديد در كار و ايجاد خود يادگيري در آنها نمي تواند بهره دهي خوبي داشته باشد و ممكن است باعث حوادث و ضايعات زيادي براي شركت شود، زيرا ممكن است يك روش غلط انجام كار در بين كارگران جديد رواج پيدا كند و به عنوان روش صحيح مورد قبول واقع شود.(همانند مبحث کوه یخی)در نهايت بايد گفت ارگونومی مانند ديگر توليدات بايد در معرض ديد مديريت قرار گيرد.
برنامه هاي آموزشي بايد نقطه قوتي براي جلوگيري از عوارض و در نتيجه ارتقاء دانش ارگونومی از طريق عملكرد افراد و انجام صحيح كار باشد.
نگرش به ارگونومی از دریچه بهره وری
این مطلب چقدر بهتون کمک کرده؟

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *