كار خوب

كار خوب

يكي از كارهاي فرهنگي ما در شركت توزيع نيروي برق شهرستان مشهد، كه خيلي مورد اقبال قرار گرفته است، تهيه و توليد پوسترهاي ايمني ( مخصوصا در برق ) است كه اغلب پوسترها به شكل رئال تهيه شده و بسته به اهميت موضوع بعضا بصورت بنر و با استفاده از استند در مكان مناسب نصب مي شوند.البته كارهاي قبلي ما را در اكثر سايت هاي اينترنتي و پورتال شركت هاي توزيع برق مي توانيد مشاهده بفرماييد .به هر حال يك بخش مهم كار ما اطلاع رساني است كه در اين غالب انجام مي گردد.پوستر ذيل يكي از پوسترهاي اخير و جديد ماست كه در اختيار دوستان قرار داده ام.
تعدادي از پوسترها ، در پورتال جديد ايمني و بهداشت حرفه اي شركت توزيع برق مشهد به آدرس ذيل جهت استفاده دوستان ارائه گرديده است :
با عرض پوزش لینک حذف شده است
كار خوب
این مطلب چقدر بهتون کمک کرده؟

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *