فیلم جامع آموزش کار ایمن با لیفتراک در محیط کار

tavajoh فیلم جامع آموزش کار ایمن با لیفتراک در محیط کار

همانطور که قبلا وعده داده بودیم امروز با یک مجموعه استثنایی آموزشی در خدمت شما هستیم.فیلم آموزشی امروز متفاوت با هر آنچه که شما درباره لیفتراک می دانید می باشد.این فیلم توسط یک گروه فوق کارآمد ایمنی تهیه شده است.
که از آشنایی با لیفتراک شروع شده و تمامی نکات ایمنی استفاده با آن برای شما شرح داده می شودو در نهایت حتی تعمیر و نگهداری آن نیز توضیح داده می شود.این فیلم یکی از فیلم های برگزیده ایمنی در سال 2012 می باشد.برای دانلود این فیلم در ادامه مطلب با ما همراه باشید. دانلود این فیلم به همه دوستان توصیه می شود.برای دانلود سریعتر فایلها از نرم افزار مدیریت دانلود استفاده کنید.
منبع: www.phse.ir
کیفیت : خوب
زمان کل فیلم: 30 دقیقه
فیلم جامع آموزش کار ایمن با لیفتراک در محیط کار
این مطلب چقدر بهتون کمک کرده؟

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *