راهنمای جامع ایمنی کار با سنگ فرز

عنوان

راهنمای جامع ایمنی کار با سنگ فرز

تهيه کننده: مهندس مرتضي عابدي

بدون شك در دنياي امروز ابزار نقش بسيار مهمي در زندگي روزمره هر انساني دارد .باانتخاب صحيح و داشتن دانش كاربري كافي از ابزار مي توانيم به بازدهي بسيار بالايي در مورد كارهايي كه انجام مي دهيم.
دست يابيم. يكي از ابزارات خطرزا مورد استفاده در صنايع؛ سنگ فرز بوده كه هر ساله خسارات فراواني را به صنايع وارد مي سازد بريدگيها و قطع عضو نابينايي و… از پيامدهاي عدم آشنايي و بي توجهي كاركنان در استفاده از اينگونه تجهيزات مي باشد با توجه به موارد ذکر گرديده اطلاعات جامع و كاملي را درباره سنگهاي فرز و انواع آنها و همچنين اصول ايمني كار با اين وسايل حادثه ساز تهيه نمودم و تا به عنوان راهنمايي براي كليه دوستان ايمني و بهداشت حرفه اي قرار گيرد.
لازم بذكر است كليه مطالب ارايه گرديده از كاتا لوگ و بروشورهاي شركت بوش كه همراه محصول به فروش ميرسد تهيه گرديده است.

 راهنمای جامع ایمنی کار با سنگ فرز
این مطلب چقدر بهتون کمک کرده؟

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه اي ناپیوسته از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتوانیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *