بیماری دارت

بیماری دارت

رئيس هيئت ورزشي بيماران خاص استان مي گويد: تعدادي از افراد جامعه به بيماري هاي صعب العلاج مبتلا هستند که بايد تحت درمان هاي خاص قرار بگيرند و در همين زمينه 3 رژيم دارويي، غذايي و ورزشي براي اين افراد در نظر گرفته شده است، در راستاي رژيم ورزشي اين افراد براي اين که بتوانند با مسائل و مشکلات بيماري راحت کنار بيايند و به افرادي منزوي و گوشه گير تبديل نشوند مسئولان مملکتي تصميم گرفتند اقداماتي موثر انجام دهند.

سال84 تصويب شد فدراسيون ورزش هاي خاص تحت پوشش ورزش هاي همگاني قرار گيرد.

وي با بيان اين مطلب که بيماران در رشته هايي مانند دارت، شطرنج، بدمينتون و دو و ميداني که از جمله رشته هاي سبک و نشاط آور است فعاليت خود را آغاز کرده اند، مي گويد: پس از برگزاري تعداد زيادي مسابقه در تمام استان ها در نهايت از بين اين افراد کساني به عنوان قهرمان کشوري انتخاب شدند و به همين علت ورزش هاي بيماران خاص به ورزش هاي برون مرزي نيز کشيده شد و ورزشکاران توانستند مدال هايي در همين رشته ها در سطح قهرمان کشوري و بين المللي کسب کنند.

به این نوشته امتیاز دهید

متولد آذر 1369. کارشناس بهداشت حرفه ای ناپیوسته از دانشگاه کرمانشاه می باشم. باتوجه به پراکندگی موضوعات تصمیم به راه اندازی این سایت گرفته ام و در این راستا به یاری همه مهندسین نیازمندم. انشا... بتونیم به کمک همه، سایت پر محتوایی برای همکاران داشته باشیم.
با عضویت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه و صفحات اجتماعی ACGIH از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!! تعداد افراد فیدبرنر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *